Polityka prywatności

Zasady funkcjonowania naszej strony są bardzo proste i przejrzyste.

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://obwodnicawalbrzycha.pl

Czy zbieramy dane osobiste?

Strona nie gromadzi danych poufnych umożliwiających bezpośrednią identyfikację odwiedzającego. Nie profilujemy użytkowników poprzez śledzenie. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Strona wykorzystuje wtyczkę społecznościową Facebook celem dostarczania treści z dodatkowych kanałów. Polityka prywatności jest określona przez operatora pod adresem:
https://www.facebook.com/privacy/explanation

Usługa map jest dostarczona przez Google i dostępna jedynie na podstronie zawierającej mapę obwodnicy. Polityka prywatności operatora jest określona pod adresem:
https://policies.google.com/privacy?hl=pl

Jeśli jesteś zalogowany na konto usług wymienionych powyżej, administratorem Twoich danych wykorzystywanych przez wtyczkę jest jej dostawca.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. obrazki, artykuły, mapy, wtyczki społecznościowe widoczne na ekranie itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Licznik odwiedzin rejestruje wyłącznie adres podstrony, która została odwiedzona w ramach naszej strony wraz z godziną wejścia i nie identyfikuje odwiedzającego. Dane te służą wyłącznie ilościowej statystyce odwiedzin.